مراقبت از پوست های مختلط
0

مراقبت از پوست های مختلط

یادگیری باید و نبایدهای مراقبت های پوستی برای پوست های ترکیبی بسیار چالش برانگیز است.اگر پوست شما در بعضی قسمت ها چرب و بعضی قسمت ها خشک است، کمی کار شما مشکل است.اما در خصوص رعایت نکات مراقبتی باید از انجام کارهایی برای این نوع پوست ها دوری کنید که دراین مطلب

در مورد آن ها توضیح داده شده است.از مرطوب کننده چشم پوشی نکنید

کنار گذاشتن مرطوب کننده در روتین مراقبتی کاری کاملا غلط است و فرقی ندارد که پوست شما چرب،خشک و یا ترکیبی است. زمانی که ذره ای از صورتتان هم خشک باشد باید از مرطوب کننده استفاده کنید.کنار گذاشتن مرطوب کننده قسمت های چرب را چرب تر و خشک را خشک تر می کند. از یک مرطوب کننده ی سبک با پایه ی آب استفاده کنید که پوست شما را در طولانی مدت آبرسانی کرده و ظاهری مات به آن ببخشد.

مراقبت از پوست های مختلط

  1. لایه برداری را فراموش نکنید

لایه برداری برای همه مفید است، اما اینکه چند بار در هفته از لایه بردارها استفاده کنید بستگی به نوع پوست شما دارد. لایه برداری باعث از بین بردن سلول های مرده از سطح پوست می شود. ژل اسکراب لورال مدل Eclat Sublimist

آلودگی های روی پوستتان را به طور کامل پاک می کند. اگر پوست شما مستعد جوش های سرسیاه است و می خواهید در حین شستشو از دست آنها خلاص شوید و از بروز دوباره آنها جلوگیری کنید و پوستی صاف و شفاف داشته باشید، این اسکراب مناسب شماست. این محصول تمام سلول های مرده پوست را ازبین میبرد و برای انواع پوست مناسب است.

  1. خودتان را به استفاده از یک نوع ماسک محدود نکنید

هیچکس نیست که از چند نوع ماسک راضی نباشد اما رضایت افراد با پوست ترکیبی، از استفاده ی این چنینی از ماسک ها بیش از دیگران است. زمانی که از یک نوع ماسک استفاده می کنید، نمی توانید به نیاز تمام قسمت های پوستتان پاسخ دهید. اما استفاده از چند نوع ماسک رضایت بیشتری از عملکرد آن ها را در شما ایجاد می کند. از ماسک های خاک رس بسته به نیازهای پوستی تان استفاده کنید.

ماسک خاک رس لطافت بخش پوست لورال پاریس مدل Pure Clay

سفت پاک کردن صورت باعث خشک شدن و حساس شدن پوست می شود. در نتیجه پوستتان به نرم شدن احتیاج پیدا می کند. ماسک های صورت خاک رس به راحتی آلودگی ها و روغن های اضافی پوست را گرفته و به پوست شما راحتی را هدیه می کند.

ماسک خاک رس سم زدا و روشن کننده پوست لورال پاریس مدل Pure Clay

آلودگی های محیطی در طول روز باعث آسیب رساندن و خشک شدن و خسته به نظر رسیدن پوست و چهره ی شما خواهد شد. ماسک های صورت خاک رس که از زغال نیز ساخته شده باعث از بین بردن آلودگی ها و ظاهر خسته ی پوست شما می شود.

ماسک صورت ترمیمی و لایه بردار خاک رس لورال پاریس مدل pure clay

سلول های مرده روی سطح پوست هر روز بیشتر می شوند و پوست شما پژمرده و خشک می کنند.این ماسک ها به راحتی لایه ای از آلودگی ها و چربی ها و سلول های مرده را از روی پوست شما برمیداردو پوستی صاف، نرم و شاداب به شما تحویل می دهد. در واقع با استفاده از ماسک پوستتان

راحت تر نفس می کشد.

ماسک صورت مات کننده و آلودگی زدای خاک رس لورال پاریس مدل pure clay

با افزایش آلودگی ها و باقیمانده های میکاپ روی سطح پوست، چیزی که باقی می ماند یک پوست چرب است این ماسک ها علاوه بر اینکه آلودگی ها و چربی اضافه پوست را می گیرد، از براق به نظر رسیدن پوست شما نیز جلوگیری می کند.

مراقبت از پوست های مختلط

  1. از پرایمر صرف نظر نکنید

شاید فکر کنید اضافه کردن یک مرحله به میکاپتان کاری بیهوده و اضافی می باشد. اما درمورد پرایمرمطمئن باشید که اصلا عملی اضافه و بیهوده نیست. میکاپ کردن پوست ترکیبی کاری سخت و استرس زا می باشد.چون ممکن است با استفاده از کرم پودری یکسان برای تمام قسمت های پوست، نیمی از پوست شما عالی و نیمی دیگر خراب شود. پس در مورد اینگونه پوست ها باید نهایت دقت را به خرج دهید. قبل از هر نوع میکاپی پوستتان را با پرایمر آماده سازی کنید تا در تمام قسمت ها یکدست شود و در نتیجه آرایش حرفه ای تر و جذاب تری داشته باشید.

مراقبت از پوست های مختلط

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X